karacsony

A középiskolás diákok angol nyelvtudásukat is bemutatták, amit a diákok és a tanárok nagy érdeklődéssel fogadtak.Több rövid jelenettel és természetesen angol nyelvű ünnepi énekkel köszöntötték diáktársaikat és tanáraikat, majd pedig a karácsonyi történet elevenedett meg a templomban.

A Kovács Gabriella és Kun Noémi tanárnők által összeállított műsor után a kilencedikesek műsora következett.

AngolJelenet1

AngolJelenet2

A IX. B osztály „Valóság és képzelet szárnyán“ című előadásával, szép jelmezekben pásztorjátékot adott elő az ünneplő iskolaközösségnek. A rövid műsort Székely Tünde vallástanárnő állította össze a kilencedikesekkel.
A diákok ezúttal sem okoztak csalódást, ugyanis idén is színvonalas műsort mutattak be, énekeik, szavalataik még szebbé és meghittebbé tették az ünnepvárás időszakát az iskola közössége számára.

Végül, de nem utolsó sorban, Boga Ferenc, az iskola aligazgatója, a diákok, a tanári kar és az iskola vezetősége nevében köszönetet mondott fáradozásukért mindazoknak, akik részt vettek a műsor elkészítésében, és ezt követően került sor a záróénekre, amely a 194. dicséret volt.

Betlehem1

Betlehem2